Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта-рішення "Про встановлення місцевих податків на 2018 рік"

06.06.2017

Відповідно до статей 9, 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень та пропозицій від юридичних та фізичних осіб, їх об’єднань, Солодководненська сільська рада повідомляє про оприлюднення проекту рішення «Про встановлення місцевих податків на 2018 рік».

Даний проект розроблений з метою поповнення дохідної частини сільського бюджету за рахунок надходжень від сплати акцизного податку, податку на майно в тому числі: транспортного податку, податку на нерухоме майно, відмінне від земельних ділянок, плати за землю, єдиного податку для суб’єктів підприємницької діяльності., а також сприяння соціально-економічному розвитку сіл Солодководненської сільської ради відповідно до пункту 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Головним розробником проекту регуляторного акта є постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку та регуляторної політики.

Проект регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу буде розміщено протягом 5 робочих днів з дня оприлюднення повідомлення на офіційному веб-сайті Солодководненської сільської ради solodkovodne.rada.org.ua

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань  приймаються в письмовому вигляді протягом 1 (одного) місяця з дати опублікування проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу за адресою: 70310, Запорізька область, Розівський район, с.Солодководне, вул. Миру, буд. 24, тел. (06162)9-96-42, e-mail: ros.sladkovodnoe@ukr.net.

« повернутися до списку новин

Логін: *

Пароль: *